Sambucus Zinc Plus

Zengin içeriği ile bağışıklığına tam destek

Multivitamin ve mineraller içeren gıda takviyesi

9 etken madde içeren, Kara mürver ekstresi, Afrika sardunyası, ekinezya gibi bitkiler, 1,3 - 1,6 beta glukan, koenzim Q10 gibi maddeler, C ve D3 vitaminleri, çinko ve selenyum mineralleri ile zengin formülasyona sahip bir gıda takviyesidir.

Kullanım Şekli

11 yaş ve üzeri bireylerde günde 2 defa 1'er tabletin 200ml su ile kullanılması tavsiye edilmektedir.. Uyarılar: Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

Menşei Ülke: Türkiye (ana bileşenlerin menşei, ürünün menşei ülkesinden farklıdır)

Etiket Bilgisi

Hacim arttırıcı: Mikrokristalin selüloz, Mısır nişastası, beta glukan 1,3 / 1,6, kara mürver ekstresi (sambucus nigra) / çiçek, meyve, Afrika sardunyası (pelargonium sidoides)/ kök ekstresi, L-askorbik asit (C vitamini) stabilizör: Polivinilpirolidon, ekinezya (echinacea purpurea) / kök ekstresi, çinko sülfat (çinko) topaklanmayı önleyiciler: Yağ asitlerinin magnezyum tuzları, koenzim Q-10 (ubikinion), silikon dioksit, L-selenometiyonin (selenyum), kolekalsiferol (vitamin D3)

İçindekiler

1 tabletteki etken madde miktarı BRD
Kara mürver ekstresi 100 mg -
Beta glukan 1,3 / 1,6 150 mg -
Afrika sardunyası 100 mg -
C Vitamini 100 mg %125
Ekinezya 50 mg -
Çinko 7,5 mg %75
Koenzim Q-10 (ubikinon) 5 mg -
Selenyum 55 mcg %100
D3 vitamini 5 mcg %100

* Beslenme Referans Değer

  • Bu gıda C vitamini, çinko, selenyum mineralleri içerir.
  • C vitamini, Çinko ve selenyum mineralleri bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunur.
  • 26.01.2017 tarih ve 29960 sayılı mükerrer Resmi Gazete’de yayınlanan Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlı Beyanları Yönetmeliği